top of page

Teadaanne: mul on siiber influenceri elust, panen ameti maha

Hei!


Ma olen eriti pikalt kadunud olnud ja põhjuseid on mitmeid. Elu mul ikka nagu Ameerika mäed. Palju draamat ja samas naeru ja toredaid hetki.


Üks asi on aga kindel, ma panen ameti maha.

Mul viskas kopa ette see influenceri elu. Esiteks mu elus ei toimu miskit põnevat. Ma olen lihtsalt Gerili, kes teeb tööd kodukontoris, vahel jalutan ja vaatan seebikaid. Mul pole põnevat sisu toota ja seda on näidanud ka minu jälgijaskonna langus. Teiseks olen ma lihtsalt suht basic bitch. Enamasti käin dressides. Küüsi lakkida ei viitsi, ammugi meikida. Hea kui näokreemigi näkku saab ja lõhnaõli peale. Thats it. Teie aga olete näinud mu beibe pilte. Ma pole see, keda Te näinud olete!


Instagramis on tegelikult nii, et sa võid olla meikar, võid olla jõuka hunt, võid olla stiiliguru või elustiili blogija. Vahet pole, kes sa oled aga kui sa pole atraktiivne siis sa ei huvita kedagi. Ma nagu proovisin olla FIT Gerili, siis proovisin tegeleda enesearmastusega, olen igast jamaga tegelenud, et Teile meeldida aga STOP. Ma üldse ei viitsi tegeleda enam asjadega, mis teile meeldib aga mulle ei meeldi. Ma tahan olla see, kes ma olen ja ma tean, et muutes oma sisu, kaotan ka jälgijaid aga SO what? Statistika järgi on mul kadunud umbkaudu 50 inimest juba. Aga tahate ausalt teada? Mind ei huvita.

Pole koostöid enam vastu võtnud ja see ongi mu otsus. Olen osadele koostööpartneritele truu ja jäängi sest nende tooteid kasutan igapäevaselt. Siinkohal võin tänada Samsungit, kes on mul kõige ägedam koostööpartner olnud ja no muidugi Valio on mu elu palju ilusamaks teinud.


Ja miks ma otsustasin nii on tegelikult ka see, et selle sisuloomisega on nagu ta on. Selleks võib vahel minna kuni 4h päevas, et saada head pilti. Kes ikka läheb koostööpartneri tooteid promoma otse voodist. Või kui keegi tõesti läheb siis näidake mulle ka! Mina olen nende aastatega arusaanud, et mida atraktiivsem oled, seda rohkem sind laigitakse ( pahtel, ilusad riided ja muu).

Number 1, kuna elan üksi, pidin alati kellegi leidma, kes minust pilte teha viitsiks.

Number 2, ma ei oska end meikida ja olla nö esinduslik. Seega see sättimine on too much for me. Ma ei viitsi. Ma käin vabal ajal dressides. Ma pole see piff, kes viitsib ennast igal hommikul meikida ja sättida ( siinkohal ma ei halvusta kedagi, kes seda teeb, palun tehke, tehke mu eest ka :D topelt).


Kokkuvõttes: mulle aitab võltsimisest, ma pole see, kelleks te mind peate ja see on fakt.

Sisuloomine on selline väga feik maailm, osaliselt aus aga osaliselt vale.

Edaspidi näete te mu feedis ja storys vaid asju, mida ma tahan Teile näidata.


Hetkel on mul plaanis keskenduda töö tegemisele täie raha eest, et soetada endale LÕPUKS see kodu, mida ma nii kaua oodanud olen. Mõte sellest, et mul on oma korter või kompaktmaja ...oeh....seega sotsiaalmeedia mulle seda ei too vaid töö, töö ja veelkord töö. Eks ma proovin oma ettevõtte ka püsti panna aga hetkel on siuke natuke stressirohke periood ja ma ei suuda keskenduda.


See pilt on ka tegelt suht feik aga nautige! Vähemalt pole ma siin meigi app'i kasutanud ja enda nägu ilusamaks teinud, mida ma aegajalt tegin ja nüüd mõtlete WTF.

Cmon, enamus naisi kasutavad photo make-up filtreid ja sinnani meie ühiskond jõudnud ongi. Ja paljud naised ei peagi enam filtreid kasutama sest süstlad teevad näo sirgu. Ja kui nägu sirge siis natuke pahtlit ja nii meie kuningannad sünnivadki!


Ilmselt saate isegi aru, et ma fännan rohkem loomulikkust kuigi pole senimaani enda vastu aus olnud siin sotsiaalmeedias. Ja juba sellepärast pean lõpetama selle valetamise teile ja endale...


Musidkallidpaid, proovin rohkem blogida!


489 views0 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2 Post
bottom of page