top of page

" Sa oled ilus. Lähme deidile"
Viimasel ajal on minult uuritud, miks mul meest ei ole või siis saan eriti tobedaid komplimente..

Ausalt öeldes, ma olen sellest väsinud.

Ma olen meestest väsinud ja ma ei oskagi vastata, kas sellest, et mehed proovivad olla liiga üle võlli või siis ma olengi päriselt sellest maailmast väsinud, sellest meeste maailmast..

Minu suurim soov on alati olnud, et leian kellegi, kes lihtsalt on aga praegu olles vallalise maailmas, tundub mulle, et ma ei tahagi kedagi leida.

Ma olen esiteks väga valiv, üllatavalt valiv ja see on ilmselt seetõttu, et oskan ennast nüüd rohkem väärtustada ja näen ennast rohkemana kui varem nägin. Ja kui sa tead enda väärtust siis ootad ka vastassugu poolelt rohkem. Olen õppinud iseennast tundma ja tean täpselt, mida ma oma tulevaselt elukaaslaselt ootan. Teiseks hirmutab mind mõte sellest, et vanemad mehed tahavad luua pere. Nad tahavad lapsi, armsat kodu ja blabla. Ma pole selleks valmis, ei täna ega homme ega aasta pärast. Minu jaoks on olulisel kohal raha teenimine, karjääri tegemine, kodu soetamine ja lihtsalt elu elamine, reisimine. Kui nüüd päris aus olla siis ega ma lastest suurt midagi arva ka. Ma saan nendega läbi kui vaja aga endale? No kuulge.

Ühesõnaga ma olen viimane nädal juba tundnud, kuidas see kõik mulle närvidele käib ja iga uus mees, kes kirjutab " Tere, oled ilus, miks Sa ikka veel vallaline oled? " siis ma tahaks lihtsalt visata teda millegagi. Sellepärast olengi vallaline, et mehed on ära unustanud, et tänapäeva ühiskonnas on naised iseseisvamad, edukamad, nad saavad ise hakkama, neile meeldib karjääri teha. Mina pole kindlasti koduperenaise tüüpi, loodan, et nüüd paljud mehed matavad selle kohvitamise mõtte maha ja lähevad oma teed. Ma olen selline pisut crazy naine, kes tahab ringi trippida, kilomeetreid koguda, reisida, äriplaani paika panna ja rikkaks saada. Ennem ära üldse unista ka mingitest beebidest, päriselt! Kui üldse lubaksin Sul sellest unistada. Ja ausalt öeldes kui mu prints jäi rongi alla siis mul pole vist sellest isegi kahju. Üksi on päris vinge!


Ja kallid mehed, ma ei üldista. Ma olen kohanud selle aja jooksul ka päris mehi.

Mulle on kirjutatud sisukaid kirju, avaldatud enda ausat arvamust, mind on motiveeritud ja antud enesekindlust juurde. Ja ma ei ütle, et ma poleks kohanud selle ajaga mehi, keda ma vaatan ja mõtlen, et VAU okei, näita mulle, kes Sa oled aga siis ma hakkan vaatama ja mõtlema ja see tundub taaskord lootusetu olukord sest miski on ikka, mis mulle ei sobi või, miski tundub selle asja juures hirmutav ja ma pigem põgenen.

Toon siia ka ühe näite:

" ... Sa oled meeletult kaunis neiu.. ma isegi ei mäleta, mis ajast või miks sa mu instas oled aga iga kord kui mingi postituse teed.. Ma ikka pikalt imetlen neid. Oled väga tubli!" - üks täiesti võõras meesterahvas. See tekst oli kõvasti pikem ja ta andis mõista, miks ta imetleb mu instagrami sisu ja palju muud. Ta oli sõnaosav, pani mind rõõmsana tundma..ja rohkem polegi vaja. Ta on kindlasti mõnele naisele väga hea mees sest temas peegeldub siirust, heatahtlikust ja soojust. Ta ei kutsunud mind välja, pole mulle rohkem kirjutanud ja see ongi tore, et tal oligi kavatsus lihtsalt mu päev rõõmsaks teha ja kui ta oleks mulle veel kirjutanud, oleksin ma hea tundega talle kindlasti vastanud. Ma ei ütle, et te kõik mehed peate romaane kirjutama, et ühele naisele ligipääseda aga olge vähe leidlikumad kui see, et JOU ILUS OLED! Minul on küll siiralt pohhui, kui mulle öeldakse, et kuule jou ILUS OLED, lähme deidile. No kuule jou, ega ikka ei lähe küll! Või, et armas oled. No cmon pildil võib iga üks armas olla. Kas Te mehed olete sõnavaesed või? Arvad tõesti, et sõna ilus ja armas, tekitab mingeid emotsioone, et paneb kohe sulama? Kas Sinu " ILUS " naine ongi nii vähe väärt või?? Vaid tühjad sõnad, mis mitte midagi ei tähenda....uskumatu sellisel juhul, mina Sinu naine kindlasti olla ei tahaks!


Mulle igatahes tavapäraste kommentaaridega ligi ei saa. Iga naine on ilus, sa ei pea mulle seda pidevalt korrutama! Vana uudis, räägi parem mulle midagi põnevamat! Räägi mulle, kes sa oled, jutusta mulle oma lugu, jutusta mulle, mis sulle meeldib ja miks me sarnased oleme.. näita mulle lihtsalt maailma ja vaatame, kas meie maailm võiks olla üks!


See on selline üldine jutt meestele, kes tahavad päriselt selles maailmas naistele muljet avaldada.

Kallid mehed kui Sulle keegi päriselt meeldib, nagu kohe päriselt päriselt siis ole valmis, olema rohkemat kui tühjad sõnad!

Kui Sa tahad aga lihtsalt vestluskaaslast või toredat sõpra siis ole valmis ka seda selgelt väljendama. Tihtipeale jääb mul arusaamatuks meeste kavatsused. Mina võiksin kõik mehed endale sõpradeks võtta sest ma olen harjunud, et mul on parimad sõbrad, mitte parimad sõbrannad. Ma saan meestega väga hästi läbi ja mulle meeldib nendega suhelda. Nad on toredad ja mõnikord annavad paremat nõu kui naised, pealegi nad ei klatši ja ei ole muudmoodi õelad. Mehed on vinged ja ma ei ütlegi midagi halba aga hetkel tundub, et kurat no..ma olen väsinud sellest jamast.


Kokkuvõttes see blogipostitus on üsna mõttetu aga samas sain ma endast kõik emotsioonid välja seoses selle MEESTE teemaga. Ma olen vallaline ja kuradi hea tunne on. Pealegi ma tean, et mu prints ei jäänud rongi alla, ta on kuskil olemas ja kui ta lõpuks minuni jõuab siis me hakkame niimoodi seda maailma vallutama!

Just nimelt, mitte pere mängima vaid maailma vallutama ja siis vaatame seda pere värki...NB! Sul peab siis väga hea läbirääkimisoskus olema.


See pilt on üsna teemakohane, mina igakord kui mulle öeldakse:


" Tere neiu, ilus oled, lähme kohvile"

" Tere, ilus oled!"

" Tere ilus oled, miks vallaline?"

" Tere, armas oled"

" ilus"

" armas"

" võtaks su kohe naiseks kui saaks"

" Tere, tutvume?"

" Tere, oled vallaline? hakkaks suhtlema, vaatame, kas sobime"

" Tere, suhtleks?"563 views0 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2 Post
bottom of page