top of page

Minusugune täiuslik naine peab ka üüri maksma ja vaatama, kuidas ära elatud saaks või?
Ma saan pidevalt kirju kui täiuslik naine ma olen, kui imeline ma olen, kui palju ma kindlasti tähelepanu saan. Kui õnnelikku ja imelist elu ma elan. Aitäh kõigile, et Te seda minus näete.

Seda täiuslikust kuid nagu ma olen alati öelnud, mitte kellegi elu pole täiuslik ja keegi pole kunagi täiuslik. Seda ei eksisteeri, milleks siis neid sõnu loopida?


Täiuslikul naisel kahjuks ei ole kõik olemas. Pole mitte kunagi olnud. Tänasel hetkel on mu südamesooviks oma kodu soetada. Kuidas ma ka ei tahaks, olen ma sellest nii kaugel. Olen pankadesse taotlusi teinud ja see vaatepilt on kurb. Ma saan laenu aga mitte piisavalt ja tingimused on liiga karmid. See siin ei ole minu kodu, kus ma elan. Ma tahan päris OMA kodu aga ma ei anna alla! Ma tean, et ükspäev ma võidan niikuinii! Hetkel investeerin ma üürikorterisse, peaaegu, et pool enda palgast. Sain väga suurepärase pakkumise kuid olles täiemõistuse juures, saan isegi aru, et selle ilusa summa võiksin investeerida kasulikumasse kohta! Jah mul on kahe toaline, väga hubane ja päris armas koduke aga see pole minu kodu ja sellel teemal olen ma üsna õrnake! Hetkel teen uusi plaane ja mõtlen, kuidas edasi, tahan ju, et teeksin õigeid otsuseid.

Teiseks sellel täiuslikul naisel ei ole oma unistuste kaaslast, kellega oma muresid ja rõõme jagada. Me ju kõik tahaks, et oleks ja paljudel ongi. Mitmed aastad seljataga ja mitmed toredad aastad ees, mina ka unistan alateadlikult sellest. Aga ma tean, et ükspäev ma saan olla kellegi rõõm ja pisut ka õnnetus. See on lihtsalt väärt ootamist, filtreerimist ja kannatusi.

Kolmandaks sellel täiuslikul naisel on omad hirmud, millega ta igapäevaselt peab võitlema, on meeleolukõikumisi, tujutsemisi, pisaraid.. No kurat...ja sellel täiuslikult naisel on omad head ja vead. Võin olla parajalt lärmakas, tujukas, isekas...võin olla tõesti täiuslik naine aga kelle jaoks? Ära tule mulle ütlema, et elan oma perfektset elu enda täiuslikkusega. Sa ei teagi mind! Ära hinda inimesi kaane järgi, Sa võid kõvasti pettuda! Ära tule mulle palun valetama, et ma olen täiuslik. Ka see, et saan pidevat tähelepanu meestelt, no teate, ma pole selle üle just kõige õnnelikum. Igapäevaselt pean inimestele pettumust valmistama kui ütlen ausalt, et ma ei otsi endale kaaslast. Minuni on jõudnud nii palju toredaid meesterahvaid, oma unistuste ja imelise sisuga, aga südant ei saa sundida! Ma lihtsalt ei suuda kõigi ootustele vastata ja ma ei tahagi!


Täiuslikkus on nii lai mõiste ja kõigil on selle kohta oma definitsioon. Mitte keegi ei saa kunagi olla täiuslik ja perfektne. Meil kõigil on omad head ja vead kuid kindlasti kui oled piisavalt positiivselt meelestatud, suudad näha perfektsust ka seal, kus seda pole!


Lihtsalt ma vihkan neid tobedaid sõnu, ma vihkan, et inimesed enda teadmata valetavad mulle! Mind ei räägi lihtsalt ära selliste komplimentidega, no go lihtsalt päriselt!

Mu elu ei ole täiuslik ja kurat ma ei usu, et sa vaatad mu instagrami pilti ja ütled mulle, et mu elu on täiuslik? No mille järgi sellist hinnangut anda, sa pole maitset suhu saanudki!

Ma olen üsnagi magus/hapu elusolend, kellel on oma arvamus asjadest, kellel on oma visioon ja eesmärgid, ma võin olla kellegi jaoks eriline ja hea aga ma pole täiuslik! Ja ära tule nüüd ütlema, et sa oled eriline naine. No kurat, mille järgi sa selle hinnangu mulle annaksid! Ärge palun vaadake kaane järgi, jubedalt valetab!

Lugege ikka sisu ka ja siis öelge, et oma vigadega oled Sa minu jaoks siiski täiuslik!


Aga ennem õpi mind tundma kui ma Sulle selle võimaluse üldse annan!


Kokkuvõttes see, et ma olen sinujaoks ILUS, ei tee mind täiuslikuks. Iluga elus palju ei saavuta, iluga sa kahjuks ei koli kokku ja ei ela oma täiuslikku elu! Iluga ei saa luua perfektseid sõprussuhteid ja ärisuhteid, kui sisu ikka käärib siis pole siin täiuslikkusest haisugi!

448 views0 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2 Post
bottom of page