top of page

Kogege elamusi, looge mälestusi

www.kingitus.ee on portaal, mis pakub laias valikus elamusi ning just sellel nädalavahetusel lõin ma taas endale mälestusi. Külastasime Narva-Jõesuus Meresuu Spa-d. Minu üllatuseks võis ka koer kaasa tulla kuid väikse lisatasu eest. Koera kaasa võtmine on 20€. Abiks seegi, sain oma "beebi" kaasa võetud.

Kingitus.ee lehelt valisime SPA disain majutuspaketti kahele Viimsi, Grand Rose või Meresuu Spas. Kell 14:00 oli check in ja Pühapäeval kell 12:00 check out. Laupäeval alustasime varakult startimist, et saaksime mõnd vaatamisväärsust ka näha. Esimene peatuspaik oli Mustvees. Mind on alati veekogud rahustanud ja see oli selline mõnus lühike peatus, et Altera saaks ka värsket õhku hingata ja meie end sirutada.

Edasi kihutasime siis Eesti Sej Settebasseini külastama, olen näinud vaid imelisi pilte sellest kohast aga sinna jõudes sain aru, et VAU. Muidugi mu seiklushimu oli meeletu sest tundus, et teisel pool veekogu on võimalik autoga seigelda ( peaaegu, et mägedes) kuid see jäigi vaid mu mõteteks, värav oli ette pandud ja läbi ei saanud. Siiski no vaadake seda kohta:

Järgmine sihtkoht oli Narva promenaad ning Fama ostukeskus ( no lihtsalt ei saa ilma shoppamiseta). Narva promenaad on suvel palju ilusam kuid mõnus jalutuskäik siiski. Päris vahva oli sest melu käis. Üks meesterahvas tegi lastele suuri seebimulle ja ega Alteragi oli vaimustuses ja ajas neid seebimulle tänaval taga.


Peale seebimullide taga ajamist, läksime siis Fama keskusesse ja seal oli selline põnev projekt käimas. Iga välisukse ees oli kaks politseiniku, kes jagasid lahkelt maske ja palusid neid siis kanda. Mina väike vastik protestija küsisin kohe, et oota, miks ma selle maski praegu vastu võtma peaksin ja, et kas maski kandmine pole mitte " rangelt soovituslik" kuid mitte "kohustuslik"? Selle peale oli venelanna üsna segaduses ja ei osanud mulle normaalses eesti keeles vastatagi. Selgitasin siis end uuesti, et ma ei soovi seda maski ja, et ma ei tea ühtegi seadust, mis reguleeriks maski kandmist. Õnneks tuli peagi ta paariline ning küsis minult siis paremas eesti keeles, et kas ma ei soovi seda maski, mille peale ma sain öelda, et jah, aitäh, me ei soovi. Naeratasin, soovisin ilusat õhtut ja läksime oma shopingutiiru tegema. Muidugi õde seisis lolli näoga kõrval, näomask kaenlas.

Naljakas, et nüüd on pandud politseinikud seda tööd tegema, et tunduks asi karmim, kes ikka politseinikule ütleks, et " ma pole nõus või ma ei soovi seda maski". Kõik võtavad saba jalge vahel vastu sest sõna " politseinik" tundub juba hirmus. Kui seal oleks seisnud Maie ja Juku kui suur tõenäosus oleks siis olnud, et mask oleks kaasa haaratud? Väga efektiivne tegutsemisviis Fama keskuse poolt. Noh meie õega lihtsalt naeratasime enesekindlalt teistele maskikandijatele. Me oleksime nagu ära eksinud maskiballile, kellel vähe fancym, kellel see kole basic, mida politseinikud jagasid. Igal ühel oma mask, õnneks, meie maskiks oli endiselt naeratus.

Peale neid seiklusi saime lõpuks enda hotellitoa kätte ning asusime pildistama. Mul oli siis koostööraames vaja pildistada erinevatele brändidele: kingitus.ee, lakiara, canvasway, meresuuspa. Kõik pildistamised olid edukad ja võib rahul olla. Sai nalja ja ka ilusaid pilte. Saime isegi merevaatega toa. Kokkuvõttes kui hotellituba hinnata 5 palli süsteemis, annaksime 4 sest alati saab paremini.
Peale pildistamist, tegime väikse jalutuskäigu Narva-Jõesuus. Me oleksime nagu kummitustelinna ära eksinud. Kell oli viie paiku õhtul ja no nii tühja linnakest me veel näinud ei ole. Lisaks on seal palju maha jäätud hooneid, võimsad krundid ja suured aiad. Päris kõle oli pimedusega tõtt vaadata. Kõndisime enda taskulambiga sest, et tänavalaternad lakkasid millegipärast töötamast, just siis, kui hakkasime neist mööduma. Tagasimõeldes oli ikka päris creepy, õde sai mitmeid kordi mult küsida, et kuna me juba " koju jõuame". Ega jah meie kujutlusvõime tol õhtul töötas sajaga, kui mitte kahe sajaga. Küll kujutasime ette tondilosse, hullumaju jnejne. No ühesõnada see jalutuskäik oli paras huumor ja hea meenutada.


Nii nüüd siis SPA-time.

Finally, selleks me ju sinna läksimegi, et puhata.

Puhkusest muidugi väga midagi välja ei tulnud, jooksin ringi nagu orav rattas.

Esimene esmamulje spast oli halb. Palju rahvast, palju lapsi, lärmakas ja kõik olid ühte kohta kokku surutud. Saunu oli väga palju erinevaid ja selle saunamaailmaga võis rahule jääda. Mullivanne oli kaks, nii sees kui väljas. Sise mullivannis oli aeg ajalt naljakas vaatepilt sest, et kõik olid nagu ühes tuunikala konservpurgis, üksteise vastas ligunemas. Okok, mina selle värgiga kaasa ei läinud ja ootasin for real kella üheksani, et saaks mullivanni. Pigem saunatasime ringi ja välis mullivannis sai ka oldud, kuid vesi oli õhtuks päris külmaks läinud ja niigi oli õues tuul seega...ei saanud nautida.

Pühapäeva hommikul proovisime uuesti spad külastada ja no siis polnud inimesi, oli mega mõnus ja rahulik. Kell oli 8:30 ka muidugi. Seega võibolla oli mul probleem rohkem inimestes kui spas. Tõde ju on see, et kui tahad päriselt puhata siis mine nädala keskel!

Ma isegi ei oska kommenteerida, mis mul inimeste ja laste vastu on aga mõnele kohe ei sobi.

Seega jah Spa-ga võis rahule jääda aga pigem mitte nii rahvarohkel ajal.

Hommikusöök oli mitmekülgne ja võis rahule jääda, valikut oli ka kõige pirtsakamale ehk mulle. Sõime siis pannkooki, võileiba, sain kakaod isegi..Peale söömist läksime ilumaailma, SPA pakett sisaldas ka hoolitsust, meie valisime siis laavamassaaži. Mina olin nii pinges, et nautida ma seda ei suutnud ja mulle oli see ebameeldiv. Protseduur sisaldas siis keha masseerimist laavakividega, osaliselt olid tulised ja teisalt külmad. Õde samas kiitis väga seega inimesed on erinevad. Ju ma olen lihtsalt liiga pinges, et puhata. Mõistsin sellel nädalavahetusel, et mul on kiiremas korras puhkust vaja kuid pigem sellist kahe nädalast, kus ma päriselt end välja puhkasin.


Finantsiliselt oli see tripp selline:

- SPA pakett maksis 190€

- Auto toitmine oli kuskil 20€

- Laupäeval õhtusöök läks maksma 15€ ( odav sest võtsime kiirtoitu)

- Koer lisatasu eest oli 20€

- SPA-s jäätisekokteil maksis 3.80€ ja smuutid olid kallimad, meil läks vaid 10€


Kokku siis 255€, pole tegelikult päris kallis. Samas ega me väga süüa ei ostnud ja spa-s meeletus koguses kokteile ka ei joonud.Pühapäeval ega suurt midagi ei teinudki sest, et Tartusse oli üsna kiire, tagasisõit oli nukker, tundsin end isegi väsinumana kui ma läksin. Tore puhkus ma ütlen aga tean, et vajan ühte spa-d veel ja lähen nädalakeskel Vspasse nautlema. See on mu eesmärk, let's do this!

119 views0 comments
Post: Blog2 Post
bottom of page