top of page

Gerili ja tema pseudoprobleemid

Puhkus või mitte puhkus? Selles oli küsimus.


Üheltpoolt võin öelda, et nädalavahetusel kogetu oli meeletult tore, teisalt aga oli seal ka palju ebamugavust.


Ühesõnaga otsustasin ületada enda hirmud ja käisin nädalavahetusel minipuhkusel. Puhkusele minnes oli mul nii palju hirme kuid tean, et hirmud on vaid enda peas kinni. Vaid mõte sellest, et pean magama väikeses majakeses keset põldu oli creepy as hell. Lisaks kartsin ma, et ei suuda võõra inimese kõrval uinuda ja siis mõtlesin, et mis mõte sellel on kui ma ei saa välja magada ja järgmine päev virisen väsimusest. Kolmandaks oli hirm minna enda jaoks üsna võõra inimesega seiklema. Ja neid väiksed pisikesi muresid oli mu peas tohutult palju! Näiteks ei saa ma käia wc-s isegi mitte pissil kui keegi kuuleb. Nagu päriselt, mul on isegi selle vastu hirm.... MIDA SIIS VEEL????

Võtsin end kokku ja väljusin mugavustsoonist. Koht kuhu ma põgenesin oli Kensho Unique Stay. Valisime Lõuna-Eesti majakese, mis on siis Valgjärve läheduses. Väike majakene keset loodust. Teine maja on Põhja-Eestis, Rae Golfis.

Kaaslase valikul lähtusin samuti sellest, et saaksin oma hirmudest üle. Ma oleksin saanud minna ka näiteks õega, kuid see tundus liiga safe valik. Lõpuks me peame ületama enda hirme, et saaksime aru kui ajuvabad need on.


Kohale jõudes oli esimeseks takistuseks maastik. Otsustasime pimedas sinna sõita. Kogu see pori ja teadmatus, kas jääme autoga kinni, tekitas mulle juba paanika. Õnneks oli see kiirelt lahendatav. Ma astusin autost välja ja keeldusin autoga edasi sõitmast. Jalutasin uhkelt oma uute Tommy saabastega pori sees, et jumala pärast, ma ei peaks seal autos istuma. Naljakas olen. Praegu tagantjärele mõeldes, no cmon, enne ole ikka kuivas autos kui hüppad keset metsa autost välja ja kõnnid taskulambiga mööda võõrast teed. Ma kuulsin vaid kuidas auto põhi käis vastu maad ja maja lähedale jõudes, sain aru, et jah, ei jäänudki kinni ja sai pargitud. Aga ma jõudsin kohe hakata mõtlema, et kuidas me sealt autoga välja saame.. kuigi see on ju alles tulevik ja sellepeale peaks mõtlema siis kui me lahkume.

Majja sisenedes oli mul kohe ärevus. Sisse astudes oli mul nii palju mõtteid. Nii pisike maja, suured avarad klaasist aknad.. Kuigi sisustus oli meeletult armas, nii minimalistlik ja stiilne siis ma olin pigem hirmunud. Kõndisin paar sammu seal majas ja tundsin, et tahan nutma hakata. Ma isegi ei saanud aru mille tõttu. Esimene mõte oli, et ma tahan kohe koju..ma ei taha siin olla, mulle ei meeldi siin, ma kardan, mida ma siin teen jnejne. Tardusin ja istusin lihtsalt korraks maha. Võtsin nii kaua aega kui vaja, et saaksin kohanetud. Ilmselt istusin seal kuskil 10 minutit jopega ja kogusin end. Lõpuks sain sellest ärevusest üle. Õhtu möödus mure vabalt. Otsustasime mängida lauamänge ja vaadata filmi. Öösel magasin ka enamvähem hästi, kuigi mu uni piirdus 6h sest ärkasin pool 7 juba ülesse. Hommik oli rahulik kuid peale lõunat oli enesetunne ikka väga halb. Tekkisid külmavärinad, iiveldas, pea käis ringi. Täiesti suvalise kohapealt algas jälle paanika. Proovisin lihtsalt üle olla ja ei põgenenud. Sain lõpuks jagu ja õhtul siiski otsustasin, et teist ööd ma jääda ei soovi. Tahtsin enda voodisse, enda turvatsooni... Sõime õhtusöögi ära ja pakkisime asjad kokku. Koju jõudes, ma olin ikka mega happy. Minu voodi, minu kodu..oeh, nii hea oli kodus olla. Uni oli nii kvaliteetne, et magasin kuskil 10h.

Kokkuvõttes on see suurepärane võimalus võtta aeg maha ja põgeneda linnakärast. Majas on olemas pesemisvõimalused, internet, väike kööginurk, söögilaud ja mõnus pehme voodi. Kõik võimalused on justkui olemas. Teha parim õhtusöök, nautida üksteise seltskonda või miks mitte lihtsalt üksteist tundma õppida. Põhiline on see, et seal pole ühtegi segavat faktorit. Ootan juba millal saan sinna suvel peesitama minna...

Lisan siia ka väikse tagasihoidliku galerii.
Olen õnnelik, et mul oli võimalus kogeda midagi toredat ja ületada enda hirme.

Soovitan kõigile!


Minu sooduskoodiga " GERILI-10 " on võimalus saada 10% allahindlust! Sooduskood kestab 7 päeva ja on võimalus broneerida kuni aprillini.


Ära jäta võimalust kasutamata ja võta aeg maha! Me oleme kõik seda väärt.

122 views0 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2 Post
bottom of page